//cdnus.globalso.com/jky-liftchair/BANNER1.jpg
//cdnus.globalso.com/jky-liftchair/BANNER3.jpg
//cdnus.globalso.com/jky-liftchair/BANNER22.jpg
  • 123

за нас

Зошто да не изберете нас!

Се наоѓа во индустриската зона Јангуанг, град Дипу, Сити Анџи, провинција Жеџијанг, Кина.Ние сме еден професионален производител на мебел и добавувач на рачен тросед, електричен стол за лежење, стол за подигање, комплет за троседот, тросед за дневна соба, тросед за театар и така натаму.Нашиот тим има повеќе од 10 години искуство во дизајн, управување, производство и продажба во оваа индустрија.Така, имаме добра репутација во оваа индустрија.Во исто време, ние сме проверен снабдувач од Alibaba.com и SGS.

Истакнати производи

Дизајн производ

Видео

Видео