//cdnus.globalso.com/jky-liftchair/BANNER1.jpg
//cdnus.globalso.com/jky-liftchair/BANNER3.jpg
//cdnus.globalso.com/jky-liftchair/BANNER22.jpg
  • 123

rreth Nesh

Pse na zgjodhet ne!

E vendosur në Zonën e Industrisë Yangguang, Dipu Town, Anji City, Provinca Zhejiang, Kinë.Ne jemi një prodhues dhe furnizues profesional i mobiljeve të divaneve me pjerrësi manuale, karrige mbështetëse elektrike, karrige mbështetëse ngritëse, grup divanesh mbështetëse, divan të dhomës së ndenjes, karrige mbështetëse teatri dhe kështu me radhë.Ekipi ynë ka më shumë se 10 vjet përvojë në Dizajn, menaxhim, prodhim dhe shitje në këtë industri.Pra, ne kemi një reputacion të mirë në këtë industri.Në të njëjtën kohë, ne jemi një furnizues i verifikuar nga Alibaba.com dhe SGS.

Produkte të veçuara

Produkti i projektimit

Video

Video